Technické potíže

Po zaslání SMS nedorazil kód

Nejčastějším důvodem této chyby je skutečnost, že uživatel má blokovaný přístup ke službě placených SMS. V tom případě je potřeba poslat SMS z jiného, neblokovaného telefonu nebo si objednat buď otevřený přístup nebo balíček daňových přiznání, kdy probíhá platba fakturou.

Pokud neplatí výše zmíněný důvod, je potřeba uplatnit reklamaci u poskytovatele SMS služeb, kterým je společnost Airtoy a.s. Jejich reklamační linka je 602 777 555, reklamační email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Heslo

K vyplnění formulářů stažených z těchto stránek a k jejich plnohodnotnému využití není znalost hesla nutná. Pokud vám formulář hlásí, že do určité buňky nelze zapsat, znamená to, že údaj v této buňce bude přenesen nebo vypočítán na základě údajů zapsaných do některých z předcházejících (odemčených) buněk. Tyto přecházející buňky jsou uvedeny zpravidla jako vzorec v původní uzamčené buňce.

Tiskárny

Formuláře jsou optimalizovány pro laserové tiskárny HP. Zběžně byly testovány i na některých dalších běžných typech tiskáren, zpravidla se problémy nevyskytly. Přesto je možné, že některé tiskárny si soubory přetransformují tak, že se jednotlivé stránky nevejdou na jeden list papíru. V daném případě nemůžeme než doporučit zakoupení odemčených formulářů a jejich přenastavení pro potřeby Vaší tiskárny.

 


Pomoc při vyplňování formulářů

Máte-li technické problémy s vyplňováním, stahováním nebo tiskem formulářů stažených z tohoto serveru, kontaktujte správce této služby mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Mailovou odpověď garantujeme do 2 pracovních dnů. V akutních případech lze též využít telefonické podpory v pracovních dnech 8.00-15.00 na telefonním čísle 315 729 029.

Potřebujete-li pomoci s daňovými a účetními problémy, kontaktujte daňové oddělení společnosti ASPEKT HM, nejlépe mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Zde bude možné si smluvit placenou konzultaci.

 
Užitečné informace
Daňový poradce
Odklad daňového přiznání